GUT BIO

BIO Sok
wielowarzywny/
pomidorowy
Karton 1 l

WYNIK wielkiego testu

WYCISNĄŁ

Z SIEBIE
WSZYSTKO!

Inowrocław
Dorota, 43

Nie przepadam za takimi smakami, ale ten mi wyjątkowo smakował. Wypiłam go z rodziną do obiadu. Najlepszy sok to sok marchwiowy :)

Jankowice
Magdalena, 34

Sok jest bardzo dobry jako uzupełnienie posiłków. Hitem jest owocowo-marchewkowy.

Ostrołęcki
Paweł, 38

Moja żona nigdy nie przepadała za sokami warzywnymi i to się teraz zmieniło. Dobrze doprawione i skomponowane soki. Mogłyby być trochę bardziej gęste. Ale smak idealny.

GUT BIO

BIO Sok
wielowarzywny/
pomidorowy
Karton 1 l

Wycisnął z siebie wszystko!
Bo ma bogate wnętrze! Jest wyrazisty jak pomidor, słodziutki jak marchewka, ostry jak por, rześki jak rzeżucha… A, i jeszcze skromny jest! Jak seler!

ZOBACZ OPINIE

Poznaj Sok pomidorowo-wielowarzywny Gut Bio, który wycisnął z siebie wszystko!

Kornela, 26 Pozezdrze

Soki warzywne nie cieszą się zbytnim polubieniem. Trzeba je lubić. Osobiście, z każdą kolejną szklanką smakuje mi coraz bardziej, a schłodzony daje poczucie zdrowia i świeżych warzyw. Najbardziej wyczuwalny w nim jest pomidor. Lubię go popijać dłużej i sięgać co jakiś czas, gdy wrócę z pracy i potrzebuję czegoś zdrowego.

Ewa, 44 Olsztyn

Zastrzyk energii, głęboki smak pomidorów i warzyw.

Maja, 45 Mniszków

Klarowny, smaczny i sycący.

Żaneta, 45 Toruń

Mój faworyt. Pokochałam go od pierwszego łyka. Wykorzystałam go też jako bazę do sosu do lazanii, jako podstawę do kremu z pomidorów. Kocham go o każdej porze dnia. Już sama byłam w sklepie i zakupiłam kolejne kartony, bo cała moja rodzina pokochała ten smak. Idealne połączenie, bez tego przytłaczającego smaku selera. BRAWO! Kocham ten sok.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019