TRADER JOE’S

Borówka leśna
Słoik 400 g

WYNIK wielkiego testu

WCZORAJ W LESIE
DZISIAJ NA

PODIUM!

Bydgoszcz
Kinga, 43

Borówka była bardzo smaczna. Świetnie pasuje do mięsa i w takiej formie lubię ją najbardziej. Jedyny minus to syrop glukozowo-fruktozowy w składzie.

Bydgoszcz
Małgorzata, 51

Borówki mają wyrazisty smak, są idealne jako dodatek do mięs, np. pieczonej szynki czy gotowanych klopsów, a także do serów. Idealnie nadają się nawet na kanapkę czy jako nadzienie do ciastek z ciasta francuskiego czy drożdżowego.

Opole
Iwona, 45

Borówki są delikatne, nie są słodkie, mają bardzo odpowiednią konsystencję.

TRADER JOE’S

Borówka leśna
Słoik 400 g

Prosto z lasu zawędrowała na podium!
Bo marzenia się spełniają, ale sama jest zaskoczona swoim sukcesem. Jeszcze wczoraj beztrosko dyndała w lesie nad mchem, a dziś już jest przebojem pasującym do mięs czy serów.

ZOBACZ OPINIE

Odkryj Borówkę leśną Trader Joe’s, która prosto z lasu zawędrowała na podium!

Agnieszka, 44 Toruń

Wyważony smak pomiędzy kwaśnym a słodkim. Pyszne z serem!

Agnieszka, 36 Gdańsk

Pierwszy raz próbowałam leśnych borówek. Skradły moje serce! Uwielbiam je na kanapce z kremowym serkiem śmietankowym, zamiast dżemu w naleśnikach, a także jako dodatek do pieczeni. Lekko kwaskowate, a zarazem słodkie połączenie smaków.

Małgorzata, 53 Cieszyn

Mają lekko kwaskowaty smak, wyraźnie czuć całe owoce. Zastosowałam do gulaszu z sosem na ciepło. Idealnie pasują do naleśników. Podwyższają smak wypieków, deserom dodają smaczku, a owsianka smakuje zupełnie inaczej, lepiej.

Izabela, 45 Zakrzewo

Borówka leśna jest pyszna! Ma taki delikatny posmak goryczki. Jest wspaniała, bo nie za słodka i nie za gorzka, delikatnie kwaskowa, co jest doskonałe dla mojego podniebienia. Na moim stole zagościła jako dodatek do naleśników, kanapek z serem pleśniowym, kanapek z masłem, krakersów, budyniów, owsianki i deserów lodowych. Jak dla mnie – strzał w 10!

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019