GOLDÄHREN

Bułeczki/bagietki
do wypieku
Opak. 300 g

WYNIK wielkiego testu

ZEBRAŁY

POCHLEBNE
RECENZJE

Częstochowa
Tomasz, 33

Świeże pieczywo zawsze, kiedy mam na to ochotę – superpomysł! Niezapowiedziana wizyta znajomych – nie ma sprawy, zawsze pod ręką. Kilka chwil i już można się cieszyć świeżym smakiem pieczywa.

Bydgoszcz
Agnieszka, 42

Pieczywo GOLDÄHREN to pieczywo wegańskie, co jest wielkim plusem. Po odgrzaniu chrupiące i delikatne w smaku. Jakość 100%! Idealne nie tylko na co dzień, ale także podczas podróży, na pikniki, imprezy.

Gliwice
Iwona, 33

Bułeczki smakowały cudnie, po upieczeniu nie odróżniłabym ich od tych, które przynoszę z piekarni. Były chrupiące i bardzo mięciutkie. Są bardzo dobrym sposobem na posiadanie w domu zawsze świeżego pieczywa, ponieważ nie wymagają natychmiastowego zjedzenia, nie musimy ich zamrażać, aby zachować ich świeżość, i są bardzo przydatne w czasie, gdy wszyscy chorują w domu i nie ma komu iść po zakupy. Z ich przygotowaniem poradzi sobie nawet dziecko (takie w wieku 6 lat na przykład).

GOLDÄHREN

Bułeczki/bagietki
do wypieku
Opak. 300 g

Zebrały pochlebne recenzje!
Poznaj Bułeczki/bagietki do wypieku GOLDÄHREN, które zebrały pochlebne recenzje!
Macie chrapkę na świeżą, rumianą bagietkę lub bułeczkę? Teraz to nie problem! Wystarczy włączyć piekarnik i za 10 minut mieć ciepłe pieczywko. Pycha!

ZOBACZ OPINIE

Sprawdź, jakie pochlebne opinie zebrały
bułeczki i bagietki.

Ewelina, 33 Dąbrowa

Pieczywo do wypieków GOLDÄHREN jest po prostu idealne! Mam syna, który nie przepada za pieczywem z dnia poprzedniego, a i ja sama też nie lubię, więc jaka to była radość, gdy była niedziela, wszyscy postawieni na równe nogi do szykowania śniadania, a z pieca unosił się cudowny aromat wypiekanego pieczywa. Tak od dziś mogę mieć prywatną domową piekarnię, a nie napracuję się przy tym wcale. Po wyciągnięciu z pieca rozchodzą się w mgnieniu oka, a nawet największy niejadek dzięki nim zjada w końcu większą porcję śniadania i nie ogranicza się tylko do jednej bułeczki, dwóch, trzech, zjada ich po prostu więcej. Są idealnie chrupiące i na takiej ciepłej bułeczce idealnie rozpuszcza się nawet najmocniej schłodzone masło. Od teraz zawsze mogę posiadać schowaną na czarną godzinę niejedną paczkę waszych bułeczek, aby w najmniej oczekiwanym momencie wywołać uśmiech na twarzy najbliższych. Tak że dziś znów będzie wypiekane świeżutkie pieczywko.

Anna, 29 Zielonka

Superrozwiązanie dla osób, które lubią na śniadanie świeże i chrupiące pieczywo, a nie lubią gnać o świcie do piekarni. Łatwe w przygotowaniu – wystarczy nagrzać piekarnik, włożyć i już!

Dominika, 28 Warszawa

Smakowało mi, bo było ciepłe, kruche i miękkie. Większość znanych mi osób lubi pieczywo (mimo że czasem je ogranicza), a ciepłe, prosto z piekarnika, jest jeszcze pyszniejsze. Pieczywo zawsze może służyć w razie braku pomysłu na jedzenie (można zrobić np. zapiekanki, kanapki), może być świetnym dodatkiem do dań (zup, sosów). Łatwość przygotowania polega na tym, że wystarczy bułeczki włożyć do piekarnika. Niestety trzeba w odpowiednim momencie je wyjąć, co już nie zawsze jest takie łatwe.

Magdalena, 27 Poznań

Bardzo łatwe w użyciu. Dzięki dobrej ilości bułek mieszczą się nawet w najmniejszym piekarniku. Oszczędza czas rano – nie trzeba iść na zakupy po pieczywo.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019