FEURICH

Chipsy z kotła
Opak. 150 g

WYNIK wielkiego testu

SCHRUPAŁY

RYWALI

Wrocław
Agnieszka, 32

Chrupią tak, że aż dźwięk na Netflixie zagłuszają. :D Świeże, chrupiące i ten smak – uwielbiam vinegar. Są idealnie cienkie, dzięki można chrupać dłużej tą samą porcję kalorii. Pycha! Musisz chrupnąć!

Łódź
Rafał, 43

Wyjątkowo kruche i pełne smaku. Wręcz rozpływają się w ustach! Doskonale komponują się z napojami dziennym, jak i tymi na wieczorową porę. Już jutro, wspólnie z moimi znajomymi, będziemy delektować się chrupaniem i zapraszać naszych znajomych na zakupy do ALDI.

Poznań
Dagmara, 26

Chipsy Feurich są idealną przekąska na luźne spotkania. Opakowanie wypełnione prawie po sam brzeg, bez zbędnego powietrza. Są cudownie chrupiące, przy czym nie kruszą się aż nadto, dzięki czemu w paczce pozostają całe. Smaki, bo o nich warto wspomnieć, nie są wcale takie oczywiste. Nie znajdziemy tutaj typowo paprykowych czy solonych. Mają one smaki bardziej wyszukane, dla naprawdę oczekujących odbiorców.

FEURICH

Chipsy z kotła
Opak. 150 g

Schrupały rywali!
Poznaj chipsy, które są opiekane w kotle!
Ten wyjątkowy proces sprawia, że poczujesz prawdziwie ziemniaczany smak.
Ich grubość Cię zachwyci…
Zatem chrup, chrup i chrup do woli!

ZOBACZ OPINIE

Nasi Testerzy chrupali do woli. A Ty przekonaj się, jak Chipsy z kotła schrupały rywali!

Paula, 26 Wrocław

Pyszne, jedyne w swoim rodzaju, bardzo dobrze smakują!

Monika, 31 Sosnowiec

W porównaniu do innych chipsów te są o wiele bardziej chrupiące i grubsze, a opakowanie wypełnione jest w całości chipsami, a nie powietrzem! Smak chipsów jest zgodny ze smakiem podanym na opakowaniu.

Patrycja, 31 Łódź

Chipsy Feurich są ekstrachrupiące, jak chyba żadne na rynku. Smak megaoryginalny, ciężko go z czymkolwiek porównać. Idealny balans smaku i chrupkości. A to, że są z kotła, daje złudzenie, że te chipsy są zdrowe. Od razu przyjemniej się je je, a co najważniejsze smakują nawet "fit" zakręconym na punkcie diety znajomym.

Edyta, 36 Zielona Góra

Chipsy Feurich to idealna przekąska na wieczór filmowy lub w gronie przyjaciół. Wachlarz oryginalnych smaków zadowoli każde podniebienie. Receptura opiekania w kotle sprawia, że są wspaniale chrupiące.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019