LE COQ DE FRANCE

Brie
Opak. 200 g

WYNIK wielkiego testu

TAKI BRIE,

ŻE OUI!

Poznań
Dariusz, 40

Wyrazisty smak, kremowa konsystencja. Bardzo smaczny!

Radom
Justyna, 37

Jest łagodny w smaku, pysznie smakował z dodatkiem orzechów i krakersów. Jem go i podaję jako przekąskę na zimno z dodatkami, takimi jak: orzechy, suszona żurawina itp.

Poznań
Maria, 35

Super sprawdza się na wieczór wraz z oliwkami lub orzechami – jako przekąska do oglądania filmów/grania w planszówki. Jest delikatny, aksamitny, ma przyjemny zapach i konsystencję. Również jako dodatek do domowej pizzy 4 sery sprawdził się idealnie.

LE COQ DE FRANCE

Brie
Opak. 200 g

Wszyscy mówią mu oui!
Dzięki aksamitnej skórce i delikatnemu wnętrzu zalicza się do śmietanki towarzyskiej! Wytrawny bywalec salonów i po prostu serdeczny typ!

ZOBACZ OPINIE

Dowiedz się, czemu wszyscy mówią oui serowi brie Le Coq de France!

Monika, 43 Rybnik

Ser jest delikatny w smaku, ale wyrazisty. Najbardziej smakował mi na grzance – lekko zapieczony. Ma obłędny, niepowtarzalny smak i podawać go można i na ciepło, np. zapiekając z mięsem, i na zimno jako przekąskę, np. na kanapce z pomidorem lub kwaskowatym dżemem.

Marzena, 38 Siemianowice Śląskie

Oboje z mężem jesteśmy smakoszami serów brie i camembert, dlatego, nawet widząc je jeszcze w opakowaniu, wiedzieliśmy że będą pyszne i tak jest.

Magdalena, 42 Kleszczewo

Delikatny smak. Duży produkt.

Karolina, 22 Targanice

Ser francuski używam do sałatki, bardzo dobrze sprawdza się też do tarty czy też do makaronu. Bardzo zdrowy przysmak. Rewelka.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019