MORENO

Kawa
Caffe Crema
Opak. 1 kg

WYNIK wielkiego testu

NAJMOCNIEJSZA

W STAWCE

Warszawa
Julia, 27

Kawa ta dorównuje smakiem i mocą mojej ulubionej Lavazzie. Nadaje się i jako espresso (co najczęściej pije mój narzeczony) i jako baza do mlecznych kaw (tu mój faworyt :)). Idealnie współgra z waflami.

Wrocław
Maciej, 31

Nic nie pachnie tak jak świeżo zmielona kawa o poranku. Od samego zapachu już jestem pobudzony. Fajnie wyważona mieszanka kaw, delikatna w smaku i mocna w aromacie. Bardzo dobra kawa.

Jaworzno
Jadwiga, 39

Kawa ziarnista Moreno Caffe Crema jest moim zdecydowanym faworytem. Jest bardzo aromatyczna, a jej smak zachwyci nawet bardzo wymagające podniebienia. W skali intensywności od 0 do 5 myślę, że 4 to właściwa ocena. Dlatego jest idealna na poranną pobudkę. Podczas spotkań z rodziną i znajomymi najczęściej piję kawę. Jej smak dotychczas zachwycił wszystkich moich gości. 

MORENO

Kawa
Caffe Crema
Opak. 1 kg

Najmocniejsza w stawce!

Pijąc kawę Moreno Caffè Crema, poczujesz doskonały balans między mocą i łagodnością!

Jej ziarna, zgodnie z włoską tradycją, są uszlachetniane podczas łagodnego i długotrwałego procesu palenia, a następnie niezwłocznie pakowane, by zachować pełnię aromatu i smaku. Nasza kawa Moreno Caffè Crema świetnie smakuje w połączeniu z mlekiem i syropami.

Wierzymy, że po jej spróbowaniu ekspresowo wrócisz po więcej!

ZOBACZ OPINIE

Moreno Caffè Crema okazała się najmocniejsza w stawce! Zobacz, czy nasi Ambasadorzy ekspresowo po nią wrócą!

Justyna, 27 Radom

Kawa ziarnista Moreno Caffè Crema to zdecydowanie najlepszy sposób na pobudkę. Ma wyrazisty głęboki smak i sam zapach i rytuał mielenia kawy potrafi rozbudzić i przywołać nawet największego śpiocha. Cudownie sprawdza się na wszelakich spotkaniach towarzyskich, a w szczególności na ploteczki z przyjaciółką, jak i poważne spotkania biznesowe. 

Aleksandra, 21 Dąbrowa Górnicza

Kawa ziarnista Moreno Caffe Crema ma intensywny aromat, a zarazem jest delikatna, przez co każdemu przypadnie do gustu. Idealnie nada się, by pobudzić rano oraz umilić popołudnie.

Agata, 35 Radom

Kawa ziarnista Moreno Caffe Crema to kolejny produkt, który mnie zachwycił. Jest bardzo aromatyczna, intensywna w smaku. Nie ma kwaśnego posmaku (bardzo tego nie lubię). Po przygotowaniu jej aromat unosi się w całym domu - już sam aromat pobudza. Jest królową podczas towarzyskich spotkań, bo można z niej przygotować zarówno delikatne capuccino, mleczne latte, jak i mocne, intensywne espresso. Bardzo dobrze smakuje z ekspresu, ale również można ją przygotować tradycyjnie (zmielić i zaparzyć w filiżance lub kawiarce). W każdym przypadku jest tak samo smaczna. Duże opakowanie starcza na długo.

Grzegorz, 46 Wałbrzych

To mój nr 1 z całej zawartości paczki ambasadora. Kawa jest aromatyczna, smaczna, a co najważniejsza - nie jest kwaśna. Kiedy zaparzam ją w ekspresie ciśnieniowym, jej aromat roznosi się po całym mieszkaniu i budzi pozostałych domowników. Swoją dotychczasową kawę zamieniłam na Moreno Caffè Crema!!!

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019