Makaron wstążki
5-jajeczny
Opak. 500 g

WYNIK wielkiego testu

OWINĄŁ SOBIE WSZYSTKICH

WOKÓŁ PALCA

Chorzów
Adam, 32

Makaron 5-jajeczny stał się stałym składnikiem mojej diety. Jest smaczny i delikatny. Najbardziej zachwyciło mnie w nim to, że nie rozgotowuje się, pasuje do potraw słonych i słodkich. Spróbowałem go w pięciu odsłonach i każda była kolejnym ciekawym odkryciem. Polecę go znajomym, ponieważ wiem, że jest to produkt premium, który na pewno ich nie zawiedzie. 

Jaworzno
Jadwiga, 39

Makaron jest bardzo smaczny, doskonały do wszelkich sosów oraz zup. Smak idealny, jak domowy u mamy.

Piaseczno
Aneta, 41

Bardzo smaczny makaron wysokiej klasy. W smaku znacznie się różni od makaronów produkowanych masowo. Smakuje bardziej jak domowy.

Makaron wstążki
5-jajeczny
Opak. 500 g

Według oryginalnej receptury!

Poznaj prawdziwy makaron pięcio- jajeczny, do produkcji którego stosujemy semolinę z pszenicy durum i jaja kurze pochodzące z chowu ściółkowego.

Przekonaj się, czy również Ciebie owinie sobie wokół palca.

ZOBACZ OPINIE

Zobacz, jak Makaron 5-jajeczny PREMIUM owinął sobie wszystkich wokół palca.

Marta, 32 Gaj

Jeżeli nie mam czasu robić makaronu, udaję się do ALDI po 5-jajeczny premium. Kolor, smak, konsystencja - spokojnie może dorównać makaronowi naszych babć. Polecam go każdemu, kto kocha prawdziwy smak makaronu.

Tomasz, 36 Zduńska Wola

Makaron wstążki zachwycił mnie doborem składników, pszenicy durum i jaj z chowu ściółkowego. Te walory sprawiły, że bardzo mi smakował i z pewnością polecę go swoim znajomym.

Katarzyna, 24 Kędzierzyn-Koźle

Makaron ma wyjątkowy, moim zdaniem wyrazisty smak. Potrawy dzięki temu nabierają charakteru, co jeszcze bardziej podkreśla smak dania. Polecam dla smakoszy włoskich specjałów.

Marlena, 38 Łódź

Makaron taki jak u babci! Smakował jakby babcia zrobiła go osobiście.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019