CHÂTEAU

Batoniki
Milk Jumbo
Opak. 150 g

WYNIK wielkiego testu

ZROBIŁY
KONKURENCJĘ

W TRĄBĘ!

Inowrocław
Dorota, 43

Kruchy, smaczny wafelek, ale krem w środku bardzo słodki, za słodki, nie lubię aż takich słodkości, gdzie po jednym–dwóch kęsach mam dość.

Jankowice
Magdalena, 34

Dzieci pokochały batonik! Idealnie aksamitne nadzienie, kruchy wafel i dobra mleczna czekolada. Idealny na wycieczki i szybką przekąskę.

Ostrołęcki
Paweł, 38

Świetny smak i konsystencja, wafelek nie jest suchy, nadzienie bardzo kremowe, nie za słodkie. Moim dzieciom szczególnie do gustu przypadł mleczny. Idealny do kawy, ale też dla własnej przyjemności, gdy mam chęć na coś słodkiego.

CHÂTEAU

Batoniki
Milk Jumbo
Opak. 150 g

Zrobiły konkurencje w trąbę!
Innym nadzianym zagrały na nosie czekoladą mleczną! I jest kilka w paczce, więc nie trzeba jeść na raz. Ale można…

ZOBACZ OPINIE

Odkryj, dlaczego batoniki Milk Jumbo zrobiły konkurencję w trąbę.

Patrycja, 37 Sławkowice

Świetne połączenie kremu – delikatnego, aksamitnego, lekkiego z cieniutkim i kruchym wafelkiem. Bardzo smakuje i dorosłym, i dzieciom. Wspaniale, że ma kilka smaków do wyboru. Dla mnie numer 1 to ten z kremem z orzechami laskowymi.

Agnieszka, 32 Częstochowa

Wafelek jest perfekcyjny! Jest delikatny i kruchy, a przy okazji ma wyśmienite, bardzo intensywne w smaku nadzienie. Ja sięgam po niego aż za często, a dzieciaki go uwielbiają.

Adam, 34 Chorzów

Wafelek smakował nam, dorosłym, ale również naszym dzieciakom. Fajnie, że jest osobno pakowany, co umożliwia jego podział dla dzieciaków I sięgnięcie po małą przekąskę, gdy mamy na to ochotę.

Katarzyna, 31 Płock

Wafelek Jumbo to idealna przekąska w ciągu dnia. Jest idealnie chrupiący, a aksamitne nadzienie rozpływa się w ustach. Bardzo smakuje też dzieciom. Ja jestem nim zachwycona.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019