MORENO

Napój kawowy
Opak. 250 ml

WYNIK wielkiego testu

WSZYSTKICH

POSTAWIŁ
NA NOGI!

Radom
Justyna, 37

Z napojów kawowych mogłam spróbować tylko dwóch rodzajów latte. Obie latte były bardzo smaczne, mleczne, takie jak lubię. Napój jest energetyzujący i dodaje energii. Sięgam po niego około południa.

Poznań
Maria, 35

Pycha! Obie z córą bardzo lubimy tego typu napoje. Czasami problem z nimi jest taki, że są za słodkie, ale z MORENO nie było tego problemu. Mąż chętnie skorzystał z możliwości zabrania napoju kawowego do pracy i jemu również smakował.

Bydgoszcz
Mateusz, 34

Dobrze orzeźwia. Idealny, żeby zabrać w drogę.

MORENO

Napój kawowy
Opak. 250 ml

Wszystkich postawił na nogi!
Postawił i powalił na kolana aromatem ziaren arabiki, rozłożył na łopatki chłodzącym orzeźwieniem i znokautował wygodnym do trzymania kubkiem.

ZOBACZ OPINIE

Sprawdź, jak postawił wszystkich na nogi chłodzony napój kawowy Moreno.

Patrycja, 27 Radlin

Fajny napój do pracy lub w podróży. Dobry w ciągu dnia dla ugaszenia pragnienia. Mała różnica w smaku pomiędzy rodzajami kawy.

Karolina, 22 Targanice

Uwielbiam kawę! Kawy bardzo mi smakowały, ponieważ są idealne na rozbudzenie. Bardzo dobrze smakują, nie trzeba iść do kawiarni, aby zasmakować wspaniałej kawy. Będę po nie wracać do ALDI i kupować tę kawę, ponieważ jest ona też praktyczna – do autobusu, na uczelnię czy do pracy. Jest ona też idealna, aby dodać do śniadania lub kolacji.

Magdalena, 34

Pyszny napój kawowy. Jako smakosz kaw, te na zimno też doceniam. Jeszcze sięgnę po zastrzyk energii z tego napoju!

Martyna, 25 Piotrków Trybunalski

Kawę wypiłam po obiedzie, w ramach deseru. Smak cappuccino trafił w moje gusta. Wyczuwalne było i mleko, i kawa. Zazwyczaj do kawy nie używam cukru i napój nie był dla mnie zbyt słodki. Poręczne opakowanie pozwala na picie kawy gdziekolwiek będziemy.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019