GUT BIO

Oliwa z oliwek
Butelka 750 ml

WYNIK wielkiego testu

SPRAWIEDLIWIE

NAGRODZONA

Sosnowiec
Michalina, 28

Wypróbowałam ją jako dodatek do sałatek. Ma przyjemny zapach i smak.

Rybnik
Katarzyna, 33

Używam oliwy z górnej półki, zdecydowanie droższej niż oliwa GUT BIO, którą dostałam w Paczce Ambasadora. Porównałam je i muszę przyznać, że oliwa od ALDI była bardzo dobrej jakości, w dodatku smaczna i wybornie smakowała w sałatce. Rozważam zmianę nawyków i kupowanie na stałe oliwy GUT BIO.

Częstochowa
Tomasz, 33

Uwielbiam oliwę z oliwek. Przede wszystkim korzystam z niej, dodając ją do różnego rodzaju sałatek, które dają wyważony smak potrawom. Smacznie i zdrowo.

GUT BIO

Oliwa z oliwek
Butelka 750 ml

Sprawiedliwie nagrodzona!
Skosztuj Oliwy z oliwek GUT BIO, która do wszystkiego doszła sama!
Zerwała się rano i tłoczyła w tłoku. Myślisz: Pestka? Nie! Ale jest najwyższa jakość, pierwsze tłoczenie i pochodzi w 100% z rolnictwa ekologicznego.

ZOBACZ OPINIE

Zobacz, dlaczego BIO Oliwa z oliwek została
sprawiedliwie nagrodzona.

Dominika, 38 Piekary Śląskie

Bardzo smaczna oliwa. Delikatna przede wszystkim, nie jest gorzka. Używam jej do sałatek, używam do marynowania mięs i pieczenia ich w "papirusie". Świetnie też nadaje się do zielonych koktajli – nie tylko wzbogaca ich smak, ale przede wszystkim sprzyja wchłanianiu witamin :)

Marta, 37 Oleśnica

Oliwa z oliwek GUT BIO już od dawna gości w mojej kuchni. Najczęściej wykorzystuję ją do doprawiania surówek, gotowanych warzyw. To najwyższej jakości oliwa, delikatna w smaku, idealna do spożycia na surowo.

Ilona, 26 Toruń

Oliwa z oliwek GUT BIO ma wyjątkowo wysoką jakość. Mogę siebie opisać jako miłośniczkę włoskich smaków, w tym różnorodnych oliw. Smakowała mi przede wszystkim dlatego, że była delikatna. Najlepiej sprawdzała się w sałatce z pomidorami i wędzonym tofu.

Dorota, 44 Zabrze

Oliwa świetnie sprawdza się do smażenia produktów, które nie wymagają długiej obróbki cieplnej. Użyłam do sałatki i do robienia sosów.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019