HOFBURGER

Ser Maasdamer
Opak. 300 g

WYNIK wielkiego testu

YES,

SER!

Wrocław
Iwona, 49

Ostry, wyrazisty smak.

Zaręba
Agnieszka, 40

W smaku jest intensywny, a za razem delikatny. Lubię go do świeżych pomidorów i ogórków. Na kapkę nadaje się ze względu na swoją miękkość.

Poznań
Agnieszka, 42

Dobrze komponuje się na kanapce. Dobrze się zapieka w piekarniku na pizzy czy grzankach.

HOFBURGER

Ser Maasdamer
Opak. 300 g

Zdobył cześć i chwałę!
Jeszcze nigdy w historii zwykła kromka czy pajda chleba nie zawdzięczała nikomu tak wiele, jak tym oto plastrom świeżego, podziurawionego sera. Niniejszym serowi temu ja salutuję tu: YES, SER!

ZOBACZ OPINIE

Poznaj Ser Maasdamer Hofburger, który zdobył cześć i chwałę!

Elżbieta. 68 Kośmin

Lubię sery o delikatnym wysublimowanym smaku, a ten właśnie taki jest. Podczas jedzenia ma lekko wyczuwalny posmak orzechów. Na kanapce można go łączyć z innymi produktami, choćby z szynką Szwarcwaldzką. Oba te smaki świetnie do siebie pasują. Także inne produkty tu pasują – można łączyć do woli według smaku. Można go użyć do kanapkowych zapiekanek lub do makaronowych.

Aleksnadra, 39 Katowice

To idealny ser dla fanów delikatnego smaku. Miękki i łagodny. Nie został on królem kanapek, ale okazał się faworytem w tostach! Zdecydowanie w naszym domu wygrała forma "na ciepło".

Piotr, 34 Chorzów

Ser Hofburger Maasdamer jest bardzo smaczny. Urzekł mnie jego łagodny, lekko orzechowy smak. Jego dodatkowym atutem jest brak substancji konserwujących i barwników. Jest idealny do kanapek.

Łukasz, 39 Pyrzyce

Ma bardzo pyszny smak i jest idealny na kanapki, sam lub z jakimś dodatkiem.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019