PURE FRUIT

Sok
wieloowocowy
Karton 1l

WYNIK wielkiego testu

ZAOWOCOWAŁ

SUKCESEM!

Bytom
Kamila, 36

Pyszny sok bez zbędnych sztucznych dodatków. 100% owoce. Smak idealny, czuć, że nie ma żadnych barwników i ulepszaczy. Dobór owoców także idealny. Piłam sok głównie rano do śniadania – czułam, że dodawał mi wigoru i siły.

Piła
Angelika, 35

Sok jest bardzo pyszny, gęsty, czuć owoce. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, gdyż się nie spodziewałam takiej poezji smaku. Ja mogłabym go pić o każdej porze dnia.

Łódź
Małgorzata, 41

Sok bardzo smaczny. Trochę za słodki, jak dla mnie. Ale smaki bardzo fajne. Najczęściej piłam go w porze śniadania i kolacji. Smakował zarówno do kanapek z serkiem, jak i do naleśników.

PURE FRUIT

Sok
wieloowocowy
Karton 1l

Jego smak zaowocował sukcesem!
Uwaga! Ilość witamin owocuje energią! Sok Pure Fruit wyciskany jest bezpośrednio po zebraniu najwyższej jakości owoców. Znajdziesz w nim 100% tego co najlepsze i ten miąższ…  Reasumując, wycisnęliśmy z owoców wszystko co najzdrowsze i najpyszniejsze!

ZOBACZ OPINIE

Przekonaj się, jak smak Soku Pure Fruit zaowocował sukcesem!

Tomasz, 33 Częstochowa

Najlepszy jest rano – do śniadania. Francuskie crossainty z szynką i salami popija się najlepiej sokiem jabłkowym. Doskonały na początek udanego dnia. Gasi także pragnienie w innych porach dnia, kiedy tylko mam ochotę.

Agnieszka, 42 Bydgoszcz

Sok Pure Fruit jest bardzo smaczny. Przede wszystkim nie jest zbyt słodki. Jego smak jest delikatny, a kolor naturalny. Opakowanie produktu ma ładną szatę graficzną, która wyróżnia się na sklepowej półce.

Agnieszka, 37 Rydułtowy

Idealne połączenie owoców i smaków. Sok zabieram do pracy, a dzieciom daję do szkoły...

Joanna, 35 Kraków

Sok Pure Fruit najbardziej smakował mi rano. Był orzeźwiający i pobudzający. Sok ma dobry skład, jest mocno owocowy, czuć w nim prawdziwe owoce. Nie jest za słodki, gasi pragnienie i jest po prostu smaczny.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019