TANNENHOF

Szynka
szwarcwaldzka
Opak. 100 g

WYNIK wielkiego testu

NAROBIŁA

DYMU!

Zaręba
Agnieszka, 40

Szynka szwarcwaldzka jest w smaku wyrazista i taka powinna być. Lubię ją na kanapki z masłem i serem, ale dobrze się sprawdza też jako dodatek do krakersów oraz do koreczków serowych z konserwowanymi pieczarkami. Wyjątkowy smak!

Wrocław
Anna, 27

Szynka jest idealnie cienka, pasuje do kanapek, na pizzę i do przekąsek na zimno, np. z serem. Dzięki idealnemu przyprawieniu pasuje do większości potraw. Najważniejsze dla mnie jest to, że jest cieniutka.

Zamość
Beata, 46

Szynka jest dobrym dodatkiem nie tylko na kanapkę. Włoska pizza z szynką szwarcwaldzką jest przepyszna!

TANNENHOF

Szynka
szwarcwaldzka
Opak. 100 g

Narobiła dymu!
Szynka od zawsze była znana ze swojego oryginalnego temperamentu, który zawdzięcza suszeniu i wędzeniu w niemieckim Schwarzwaldzie! Po każdym kęsie aż chce się jodłować!

ZOBACZ OPINIE

Sprawdź szynkę szwarcwaldzką, która narobiła dymu!

Dorota, 62 Piechowice

Najważniejsze, aby szynka była naturalna, nieprzetwarzana, niekonserwowana. Szynka dojrzewająca szwarcwaldzka jest świetnym dodatkiem zarówno na kanapki, jak i jako dodatek do przekąsek czy jako składnik sałatek. Jej smak jest tradycyjny, wyrafinowany. Wystarczy niewielki jej dodatek, aby uzyskać ciekawy smak. Konsystencja tej szynki jest zwarta, a to powoduje, że każdy kęs jest jak koncentrat smaku. Jest ekonomiczna, podzielna i bardzo wygodnie można ją dozować do potraw. Mając tę szynkę w lodówce, jestem w stanie wyczarować najbardziej elegancką i smaczną potrawę, która zadowoli każdego smakosza.

Magdalena, 41 Wągrowiec

Smak idealny, lekko słonawy.

Aleksandra, 37 Kutno

Delikatny, wysublimowany smak.

Przemek, 37 Kętrzyn

Ze względu na smak, jakość, a także skład produktu.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019