Wafle
holenderskie
Opak. 400 g

 

WYNIK wielkiego testu

O holender,

ALE PYCHA!

Warszawa
Julia, 27

Są super, smakują jak oryginalne z Amsterdamu! Do kawy pasują idealnie, po rozpuszczeniu masy w środku nie da się im oprzeć...

Chorzów
Adam, 32

Wafle holenderskie zrobiły furorę wśród moich znajomych. Podbiły również moje podniebienie. Smakowały mi, ponieważ są idealnym dodatkiem do przełamania gorzkiego smaku kawy. W ich smaku zachwyca mnie połączenie przyprawy korzennej z pysznym słodkim karmelem.

Piaseczno
Aneta, 41

Bardzo pyszne wafle do kawy czy herbaty. Najlepiej smakują ogrzane ciepłym, wilgotnym powietrzem, położone na kubku parującej herbaty.

Wafle
holenderskie
Opak. 400 g

Tradycyjnie pyszne!

Nadzienie karmelowe, dwa wypieczone wafle przełożone syropem z dodatkiem masła, wanilii Bourbon oraz cynamonu. Goszczą na holenderskich stołach od 1784 roku.

Czy zagościły już na Twoim?

ZOBACZ OPINIE

Nasi Ambasadorzy przetestowali Wafle Holenderskie. Zobacz, czy byli w stanie się im oprzeć:

Marta, 32 Gaj

Wafle... Wafle holenderskie to mi się po nocach śnią! Uwielbiam je za kruchość i ten ciągnący się karmel. To jest mój hit pośród słodyczy pasujących do kubka gorącej kawy.

Justyna, 27 Radom

Wafle holenderskie są przepyszne. Uwielbiam karmel i z waflami tworzą idealny, nie do przebicia duet. Zdecydowanie są moimi ulubieńcami!

Agnieszka, 29 Bytom

Wafle holenderskie posiadają intensywny karmelowy smak, najlepiej smakują kiedy pozwolimy rozpuścić się nadzieniu. Stanowią idealną przekąskę do kawy.

Magdalena, 25 Kraków

Uprzednio kupowałam takie wafle w innej sieci sklepów, ale w pojedynczych opakowaniach. Nie spotkałam się dotychczas z większym opakowaniem. I to jest pierwsza zaleta wafli holenderskich od ALDI. Ponadto są ogromne! I mają duuuużo nadzienia.

załaduj więcej

Sprawdź Gazetkę

Znajdź
ulubione produkty

Zapisz się
do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone – ALDI 2019